סינפורום עם טליה היימן

יום רביעי, 15 במאי בשעה 19:00

כחלק מהתערוכה ״קרן ציטר: תוכן מקוּדם״, המרכז לאמנות עכשווית תל אביב מזמין אורחים להגיב על עבודות הווידיאו של האמנית. הפורמט נלקח בהשאלה מ״סינפורום״ – דיון או עימות המלווה את יציאתו של סרט לאקרנים – ובמסגרתו האוצרת טליה היימן תשתף בתובנות שלה אודות החלק השלישי של ״נקמה״ (Vengeance), סרטה של ציטר אשר הוצג בגלריה פילאר קוריאס, לונדון. האירוע ייפתח בהרצאה קצרה אודות ההיסטוריה והמבנה של אופרות הסבון האמריקאיות וימשיך בהקרנה ושיחה משותפת אודות העבודה.
״נקמה״ היא עבודת וידיאו בת שבעה חלקים, אשר נוצרה מיד לאחר המעבר של קרן ציטר לניו יורק. בעבודה, ציטר מאמצת את הפלטפורמה הטלוויזיונית האמריקאית – ״אופרת סבון״ – ומציגה דרכה מגוון נושאים קלאסיים בדרמות של מערכות יחסים בינאישיות: אהבה, קנאה, בגידה ונקמה. העבודה צולמה בחמישה עשר לוקיישנים באזור סטטן איילנד וניו ג׳רסי, ומשתתפים בה למעלה מ-50 שחקנים.

על הדוברת:
טליה היימן היא כותבת ואוצרת המתגוררת בלוס אנג׳לס. היא סיימה תואר שני במרכז ללימודי אוצרות בבארד קולג׳ בשנת 2018. היימן ארגנה תערוכות, הקרנות ומיצגים ב-AA|LA Gallery (לוס אנגל׳ס), The Kitchen (ניו יורק), the Hessel Museum of Art (אנאנדה-על-ההדסון, ניו יורק), Counterpublic (קינגסטון, ניו יורק), והמרכז לאמנות עכשווית תל אביב, לצד רבים אחרים. כתביה פורסמו על ידי Art21 ו-BOMB Magazine. בשנת 2014, היא קיבלה מענק מטעם אוניברסיטת ניו יורק על המחקר שלה אודות כריסטופר ד׳ארכאנג׳לו.

*האירוע יתקיים באנגלית.

כניסה: 10 ש״ח
מספר המקומות מוגבל, יש לרכוש כרטיסים מראש.

דימוי: קרן ציטר, ״נקמה״, 2013. סטילס מתוך עבודת וידיאו (120:00 דק׳). באדיבות האמנית, גלריה נגא לאמנות עכשווית, תל אביב, גלריה פילאר קוריאס, לונדון, גלריה רפאלה קורטזה, מילנו, וגלריה נאגל דרקסלר, קלן/ברלין.