נועם ענבר ויונתן לוי: אנטיגונה

כחלק מפרוייקט תנאים למחוללות פוליטית

"כשתהליך ההזדהות של אדם הולך ונעשה איטי, רבים האופנים לחדש את הזרימה, ואלה נובעים על פי רוב מן הדרך הייחודית שבה הוא דיבר עד אז. אני עשוי להציע לו שיאמר משהו לקבוצה כאילו היא חיה או אובייקט שלו, או אולי לנופף במטה הקסם שלי ולאפשר לו לערוך שינוי לטובה אחד בעצמו בבחינת אובייקט. אם אדם מתחיל לשנוא את האובייקט (את עצמו), אני עשוי להציע לו שיבחר אובייקט אחר ואז יזום דיאלוג בין השניים."
John B. Enright, Thou art that: Projection and play in therapy and growth, (San Franscisco: Lodestar Press, 1971), pp.1952-3

יונתן לוי (יליד 1974 , מונטריאל, קנדה; חי בקרית־טבעון) הוא מחזאי, שחקן, משורר ומחנך. יוצר עבודות הומוריסטיות תוך כדי שימוש ביסודות מיסטיים, טקסיים ופולחניים, עבודות שהוצגו במקומות כגון מוזיאון ישראל, פסטיבל התיאטרון בעכו; השַאוּבּינה בברלין ועונת התרבות בירושלים.

נועם ענבר (יליד 1978, ישראל; חי בתל-אביב) הוא זמר, מלחין ואמן פרפורמנס. ייסד את להקת הפוסט־רוק ״הבילויים״ ואת להקת הכליזמר־ פאנק "אוי דיוויז'ן". ענבר הלחין מוזיקה לסרטים, בהם הסרט "Z32" (פסטיבל ונציה 2008), "פעם נכנסתי לגן" (פסטיבל רומא, 2012) ו"בין גדרות" (פסטיבל ברלין, 2016), שלושתם בבימויו של אבי מוגרבי. ענבר הלחין וניהל מוזיקלית את היצירות הבימתיות־מוזיקליות "רפול והים" ו"נפילים", בבימויו של יונתן לוי. ב־2015 ייסד ענבר את "מקהלת גיא בן הינום" המבצעת את יצירותיו.