מפגש עם אדיקטיבTV

מפגש עם אדיקטיבTV– אורחי הכבוד של פסטיבל אייקון במרכז לאמנות עכשווית, 16.10 בשעה 19.00

מנחה- אייל רוב

AddictiveTV

"The world's most popular audiovisual artists" – TIME OUT

"Responsible for mind-bending live entertainment"SUNDAY TIMES

"Addictive TV continue to take hip-hop's scratch philosophy into the cyberpunk age"THE GUARDIAN

אדיקטיבTV הם קבוצה של DJs, VJs, מפיקים ואמנים אודיו-ויזואליים שהוקמה בשנת 1992 ופועלת מאז ועד היום. הקבוצה עטורת שבחים ונחשבת לאחת המובילות העולמיות בתחום האודיו-ויזואלי.

הקבוצה הפיקה פסטיבלים של מוסיקה אלקטרונית בבריטניה, ערכה תוכניות טלוויזיה, הופיעה והציגה בכל רחבי העולם – ממרגלות הר המטרהורן לחופיה של ערב הסעודית. בשנים האחרונות הם מתבקשים ע"י אולפנים הוליוודיים לערוך טריילרים אלטרנטיביים לסרטי קולנוע מצליחים, ובשנת 2008 אף התבקשו למקסס בשידור חי את שידור הפתיחה של האולימפיאדה.

בסוף שנות התשעים, עם נסיונם הרב בתחום המוסיקה האלקטרונית והאמנות האודיו-ויזואלית, הפיקו אדיקטיבTV תוכניות מוסיקה ייחודיות עבור ערוצי הטלוויזיה BBC4 ו-ITV1 בבריטניה.

בשנות ה-2000 הקבוצה עבדה עם מחלקת המו"פ של חברת האלקטרוניקה פיוניר לפיתוח ובדיקת ה-DVD turntables הראשונים שלה.

כאמנים אודיו-ויזואליים הופיעו והציגו בחללים ואירועים רבים ומגוונים, בהם מרכז פומפידו בפריז, התיאטרון הלאומי המלכותי בלונדון, פסטיבל רוסקילדה בדנמרק ופסטיבל הסרטים של סן פרנסיסקו בארה"ב.

הם חובבי קולנוע מושבעים ועל כן גם מוכרים היטב לקהל בעבור הרמיקסים המחתרתיים שלהם לסרטים. בשנת 2006 הפכו לקבוצה הראשונה שהתבקשה באופן רשמי למקסס סרט הוליוודי – חברת ניו ליין סינמה ביקשה מהקבוצה למקסס את הסרט "רוקדים" בכיכובו של אנטוניו בנדראס (באנגלית "Take the Lead") ולהפיק עבורם סרטון ויראלי אודיו-ויזואלי.
מאז הפיקו טריילרים אלטרנטיביים שהופצו ויראלית גם עבור "נחשים על המטוס" בכיכובו של סמואל ל. ג'קסון, "איירון-מן" בכיכובו של רוברט דאוני ג'וניור עבור חברת פרמאונט, הסרט זוכה האוסקר "נער החידות ממומביי" בבימויו של דני בויל עבור חברת פאתה הצרפתית ו"מהיר ועצבני" בכיכובו של וין דיזל עבור חברת יוניברסל.

בסקר השנתי שמקיים DJMag נבחרו אדיקטיבTV פעמיים לקבוצת ה-VJs מספר אחת בעולם.

* מנחה המפגש, אייל רוב, הוא די ג'יי (וחבר בקולקטיב הדיג'ייז "סוליקו"), תסריטאי, מבקר תרבות ועיתונאי (עיתון העיר, וואלה! תרבות, מוסף הארץ ועוד). הוא ערך יחד עם ניב הדס את הספר "לא מה שהיה פעם – הסיפור של תרבות המועדונים בישראל" (בבל, 2003). מרצה לתסריטאות באוניברסיטת ת"א, שם הוא מסיים MA בקולנוע, וכמו כן מלמד במרכז הבינתחומי הרצליה, המכללה למנהל וסמינר הקיבוצים.

*הכניסה למפגש בעלות של 10 ₪, המפגש יערך באנגלית. מומלץ לבוא מוקדם יותר ולראות את תערוכת הוידיאו של האמן ניר עברון שמוצגת במרכז, ללא עלות נוספת.

באי המפגש מוזמנים גם למסיבת הפתיחה של פסטיבל אייקון, עם מופע מרכזי של אדיקטיבTV, במועדון החתול והכלב, בשיתוף טיים אאוט, במוצאי שבת ה-15.10 בשעה  22.00. כניסה חינם למאשרים הגעה עד ה-15.10 בשעה 18.00 למייל party@icon.org.il

המרכז לאמנות עכשווית

 רחוב קלישר 5, תל אביב (הכניסה מרחוב צדוק הכהן).

שעות פתיחת הגלריה: שני- חמישי, 14.00-19.00, שישי- שבת, 10.00-14.00.

www.cca.org.il

לפרטים נוספים:

03-5106111