מי שצוחק ראשון – אירוע אמנות רב תחומית לכל המשפחה

אירוע אמנות לכל המשפחה במרכז לאמנות עכשווית
הכניסה חופשית, שימו לב – מספר המקומות מוגבל, יש להזמין מקום מראש.

המרכז לאמנות עכשווית פותח את שעריו ומזמין אתכם לאירוע אמנות מיוחד המיועד לכל בני המשפחה. האירוע יתקיים לרגל פתיחת תערוכתו החדשה של האמן הישראלי המצליח אורי גרשט ולרגל ההרשמה לחוג "ילדים יוצרים" של המרכז לאמנות עכשווית (לשנת 2013-2014).

באירוע יוכלו הילדים ליהנות ממספר תחנות יצירה, בהן יוכלו להתנסות במגוון טכניקות יצירה המשלבות ציור וצילום. בין היתר יתנסו הילדים בפרוטאז'ים (שפשוף על גבי תבליט) בהשראת האמן הסוריאליסט מקס ארנסט ובמשחקי קומפוזיציה של אור וצל בשילוב הקרנה וצילום.
במקביל לתערוכתו של גרשט, תיפתח בשבת התערוכה השנתית של ילדי החוג בשם: "ילדים יוצרים/מציגים" אשר תסכם את פעילות השנה האחרונה בחוג. בתערוכה ניתן יהיה לצפות בעבודות וידיאו, אנימציה, פיסול, ציור ועוד, פרי יצירתם של הילדים.

במהלך היום יערכו סיורים מודרכים לכל המשפחה בתערוכה "כנגד הזמן" של האמן אורי גרשט. באמצעות הדרכה חווייתית ייחשפו הילדים למיצבי הווידיאו החדשים של האמן, אשר עוסקים בצילום ובדימוי הנע.

את האירוע במרכז לאמנות עכשווית ואת חוג הילדים ילדים יוצרים, יוזמות ומדריכות האמניות הצעירות טלי קרן ועדן בנט (בוגרות בצלאל), מתוך אמונה שפעילויות ילדים צריכות לדבר בגובה העיניים ולאפשר לילד לקחת חלק פעיל בעשיית אמנות מתוך מחשבה, סקרנות ומחקר פעיל. שתי האמניות בוחרות נושאים מעולם האמנות שמעסיקים אותן והופכות אותם לנגישים לכל הגילאים מבלי להתפשר על איכות הפעילות.

שבת, 7 בספטמבר 2013, בין השעות 10:00 – 15:00

האירוע יתקיים במספר סבבים, יש לבחור את השעה הרצויה ולמלא את מספר הילדים בלבד

Sell Tickets through Eventbrite