חוגים וסדנאות לילדים לנוער

החוגים והסדנאות שפותחו במיוחד עבור המרכז לאמנות עכשווית בידי אמנים מובילים בשדה האמנות המקומי מציעים למשתתפים למידה והתנסות מעמיקה באמנות רב תחומית, ניו-מדיה, אנימציה, עריכה ופרפורמנס.

ילדים יוצרים – חוג אמנות רב-תחומי
חוג שנתי לילדים בגילאים 6 – 10
26 מפגשים: ימי רביעי 17:00 – 18:30, החל מ-18.11.15
מחיר הקורס: 1700 ₪ לשנה

החוג משלב וידיאו ארט, אנימציה, צילום, ציור פיסול ועוד. לאורך השנה ייצרו ילדי החוג מספר פרויקטים אמנותיים שישלבו טכניקות שונות, יתוודעו לאמנות עכשווית, יפתחו את הדימיון ויתנסו במשחק. במשך השנה, יעברו ילדי החוג הדרכות בתערוכות המתחלפות שיוצגו במרכז לאמנות עכשווית, יצפו בסרטים נדירים מתוך ארכיון הווידיאו העשיר של המרכז ויתוודעו מקרוב לעבודה בחדר עריכה.
במפגשים, יושם דגש על עידוד חשיבה יצירתית סקרנית ועצמאית תוך פיתוח של אמצעי הביטוי וההבעה הייחודים של כל ילדה וילד. זוהי הזמנה למסע משותף שבמהלכו נחקור, נתבונן, נשאל שאלות וניצור יחד.
בהנחיית האמנית עדן בנט.

הדימוי הנע – סדנה לווידיאו ואנימציה
סדנה שנתית לגילאים 11 – 14
30 מפגשים: ימי שלישי 18:00 – 19:30, החל מ- 27.10.15
מחיר : 1950 ₪ לשנה
מסע של מפגשים מרתקים עם ההיסטוריה והטכניקה של עולם הווידיאו והאנימציה. בכל שבוע נכיר המצאה ששינתה את העולם הזה ונלמד להשתמש בה כדי ליצור עבודות וידיאו אישיות. בתחילת השנה, נבנה מכשירי אנימציה קינטיים, בהמשך נלמד טכניקות צילום, שיאפשרו לנו ליצור עבודות סטופ מושן משוגעות, ובסוף השנה נתנסה בעריכה של סרטים וביצירת וידיאו חי להופעות. בהנחיית האמן ציון אברהם חזן.