אוהד מרומי: נופשון | קול קורא ולוח חזרות פתוחות


קול קורא לחלל עבודה למחזה לימודי שיצר האמן אוהד מרומי במרכז לאמנות עכשווית, תל אביב

המרכז לאמנות עכשווית ואוהד מרומי פונים לקבוצות תנועה ותיאטרון, חובבים ובעלי ניסיון, קולקטיבים, יוצרים, כיתות ובעלי עניין מכל תחום המוזמנים להשתמש בסביבת העבודה שיצר האמן ולפעול בה לפי הבנתם.

הגלריה שבקומת הקרקע של המרכז לאמנות עכשווית תהפוך לחלל לפעילות.
בגלריה שבקומה השנייה יוצגו מודלים ארכיטקטוניים של 5 אתרים: מעבורת, מעבר גבול, חדר במלון, חוף ים ואתר ארכיאולוגי, אשר בהשראתם מתבקשים המשתתפים לקיים תהליך עבודה משלהם.

הקבוצות המעוניינות תקיימנה את עבודתם במתכונת של חזרה פתוחה לקהל, המוזמן לצפות בסט הארכיטקטוני ובשלבים השונים של תהליכי היצירה של הקבוצות השונות.
מוזמנים בחום גם יחידים המעוניינים בעבודה בהשתתפות קהל.
לקריאת המחזה לחצו כאן

ניתן להשתמש בחלל בשעות הפעילות של המרכז:
ימים ב'-ה' בשעות 14:00-19:00 ושישי-שבת מ10:00 – 14:00
בין התאריכים 15 באוקטובר – 12 בדצמבר 2015

המוזיקאי נועם ענבר ("הבילויים") יעבוד בחלל המוצע על פסקול למחזה של מרומי. במהלך 8 מפגשים יארח נועם ענבר חברים: מאיה דוניץ – אתה יקליט פסקול המורכב משילובים של חומרים הנמצאים ברשת. עם אדם שפלן יקליט מנטרות אותם ישירו יחד מתוך הטקסט הכתוב של מרומי, עם אריאל ערמוני יקליט את השיחה והמחשבות על תכלילים גרפיים שיכולים להיוולד מהטקסט הכתוב, עם אמיר מאיר יקליט פס-קול אינסטרומנטלי באמצעות כלי הנגינה שבנה אמיר (סינתסייזר המתרגם פולסים של אור לסאונד).
בימים שלא תתקיים פעילות בחלל תושמענה ההקלטות הללו בחלל והן יהפכו למעין פסקול המלווה את הביקור בתערוכה.

מרכז ביכורי העיתים בתל אביב נענה לקול הקורא ומורי התיאטרון דליה שימקו ויבגני קושניר יביאו את כיתותיהם למרכז לאמנות עכשווית ויקיימו שיעורי דרמה ואימפרוביזציה בהקשר של המודלים שמציע אוהד מרומי. כך גם כתת המחול המודרני של סוניה דה אורליאן ז'וסט תקיים חזרות פתוחות בעקבות "נופשון".

הרקדניות טל גרמיזה ואלה גרינבום יחד עם המוזיקאים איתי אשכנזי ודורין פרימור, יקיימו מפגשים ביניהם וישלבו מחול מודרני, מחול אתני ומוסיקה בהתייחס לאתר אחד או יותר מבין 5 המקומות שמציע אוהד מרומי.

עידו גרינגרד (אדריכל ופרפומר) יחד עם ורה ברזק שניידר יעבדו יחד עם 5 שחקנים על מיצג המשלב ווידיאו והמשתף גם את הקהל. העבודה היא מעין בדיקה של נושא הגוף האנושי והחלל האדריכלי בהתייחס למודלים ולתכנון הקונספטואלי שמציע מרומי.

נמרוד גרשוני יחד עם חברים יעבוד על מופע כסביבת עבודה ועל המופע כזמן של עבודה, בחיפוש אחר מה חי באמנות המופע החי? נוף בו אפשר להתבונן פנימה והחוצה בו זמנית. שאלות המהוות בסיס מחשבתי ותימתי לפרויקט שעליו הם עובדים להרמת מסך, אך יחד עם זאת בעבודתם במרכז לאמנות עכשווית עבודתם תייחס לחומרים שאוהד מרומי מביא לתוך הסיפור.

logos

להרשמה אנא מלאו את הטופס: