סיורים בתערוכה – שריף ואכד:בלאגן

סיור עם ניקולה טרצי

יום שבת, 16 במאי בשעה 12:00

 

הצטרפו אל ניקולה טרצי, מנהל ואוצר המרכז לאמנות עכשווית תל אביב, לסיור בתערוכה הנוכחית: "שריף ואכד: בלאגן". במהלך הסיור טרצי, אוצר התערוכה, יציג את מערך הרעיונות שהנחו את הדיאלוג שלו עם האמן, דיאלוג שהביא לבחירת קבוצת יצירות ספציפית. מבחר זה כולל סדרות כמו "ערבסקה","dot.txt","טורגא" ו"רק רגע"– עבודות שנוצרו על ידי ואכד בתשע השנים האחרונות.

הסיור יתקיים באנגלית ומספר המקומות מוגבל עד 9 משתתפים

כניסה: 10 ש"ח

להרשמה אנא שלחו מייל לכתובת office@cca.org.il או הזמינו כרטיסים מראש

 

 

סיור עם בר גורן

יום שבת, 30 במאי בשעה 12:00

הצטרפו אל בר גורן, עוזרת אוצר במרכז לאמנות עכשווית, לסיור בתערוכה הנוכחית: "שריף ואכד: בלאגן". במהלך הסיור גורן תציג את שלושת הרעיונות המרכזיים העומדים מאחורי המסגרת האוצרותית של התערוכה  מושג ״הניכוס״ (באמנות חזותית), האטימולוגיה של המילה ״תרגום״ (בלטינית) שהיא לחצות והחיבור בין מילה ודימוי. בכך, היא תציג את העבודות בתערוכה, שהן מחוברות לאחד, שניים או שלושה מהרעיונות רעיונות האלו.

הסיור יתקיים בעברית ומספר המקומות מוגבל עד 9 משתתפים

כניסה: 10 ש"ח

להרשמה אנא שלחו מייל לכתובת office@cca.org.il או הזמינו כרטיסים מראש

 

 

שריף ואכד: בלאגן – סיור עם מונא בנימין

יום שבת, 20 במאי בשעה 12:00

הצטרפו אל מונא בנימין, מנהלת תוכן במרכז לאמנות עכשווית תל אביב, לסיור בתערוכה הנוכחית: "שריף ואכד: בלאגן". הסיור ידגיש את הכוח הפוליטי בעבודותיו של שריף, הקשר שלהן למזרח התיכון וכן היחס שלהן להיסטוריה של האמנות והתרבות הפלסטינית. כמו כן, במהלך הסיור בנימין תציג את שלושת הרעיונות המרכזיים העומדים מאחורי המסגרת האוצרותית של התערוכה רעיון ״הניכוס״ (באמנות חזותית), האטימולוגיה של המילה ״תרגום״ (בלטינית) שהיא לחצות והחיבור של מילה ודימוי.יתרה מזאת, הסיור ידגיש את הכוח הפוליטי בעבודותיו של שריף, הקשר שלהן למזרח התיכון וכן היחס שלהן להיסטוריה של האמנות והתרבות הפלסטינית.

הסיור יתקיים בערבית ומספר המקומות מוגבל עד 9 משתתפים

כניסה: 10 ש"ח

להרשמה אנא שלחו מייל לכתובת office@cca.org.il או הזמינו כרטיסים מראש